Styczeń

1 lutego, 2024

Styczeń przyniósł KS Szczypiorniak dynamiczny start w Nowy Rok, pełen wyczynów i osiągnięć. 

Pozwólcie, że przedstawiamy Wam najważniejsze wydarzenia z pierwszego miesiąca 2024 roku:

Wygrana Młodzików w Zawodach Ligowych:

Chłopcy z kategorii młodzików zaszczycili klub zdobywając zwycięstwo w zawodach ligowych. Panowie wygrali z drużyną HC Hussaria Lubliniec. Mecz odbył się 11.01.2024 w Bielsku-Białej na Hali Widok. Ich determinacja i umiejętności sportowe są dumą Naszego klubu!

18.01.2024r odbył się kolejny mecz ligowy z MUKS Zagłębie ZSO 14 w Sosnowcu, którego niestety tym razem nie udało się wygrać. Natomiast, nie poddajemy się, walczymy dalej!

 

Rozpoczęcie nowego projektu, jakim jest nawiązanie współpracy z przedszkolami w Bielsku-Białej:

Klub rozszerza swoje działania na terenie Bielska-Białej, nawiązując współpracę z przedszkolami. To inicjatywa, która pozwoli wprowadzić dzieci w fascynujący świat sportu od najmłodszych lat.

 

Prague Open Beach Handball:

Prague Open Beach Handball to ogólnoeuropejski turniej piłki ręcznej plażowej. W tym roku odbył się w dniach 12-14 stycznia. Nasi zawodnicy mieli okazję reprezentować klub podczas międzynarodowych zawodów w Pradze. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale również szansa na zacieśnienie więzi w zespole i z innymi drużynami. 

o tutaj zerknijcie na pełne podsumowanie (klik!) oraz galerię zdjęć!

 

Sparing z Zaprzyjaźnioną Szkołą Podstawową nr. 32:

19.01.2024 w duchu fair play KS Szczypiorniak wspólnie ze wspaniałą trenerką Anną Wojtyczką zorganizował sparing ze szkołą podstawową nr 32, umacniając tym samym przyjaźń między młodymi sportowcami i dając przestrzeń na sportowe emocje! 

 

Powołanie na Konsultacje Naborową do Kadry Śląskiej Młodzików:

Wysoka jakość szkolenia w klubie została dostrzeżona, co zaowocowało powołaniem kilku naszych zawodników na konsultacje nabórową do kadry śląskiej młodzików. Zapamiętajcie te nazwiska: Michał Cieśla, Krzysztof Wojoczek, Krzysztof Ryszka, Karol Piłot, Gabryś Laszczak, Mateusz Bartyzel, Filip Folta. Oni jeszcze pokażą, co potrafią w świecie piłki ręcznej!

 

Uczestnictwo w Licealiadzie z sędziowaniem naszego prezesa, Radosławem Siudą:

Klub nie tylko wspiera aktywność sportową młodzieży, ale również angażuje się w wydarzenia w mieście Bielsko-Biała. Prezes sędziował podczas licealiady, co jest wyrazem zaangażowania klubu w rozwój lokalnych inicjatyw sportowych. Młodzież zaś doskonale się bawiła i dawała z siebie wszystko, a Radosław Siuda wykazał się sędziowaniem na najwyższym poziomie!

(klik!)  licealiada

 

Organizacja Balu Karnawałowego w Lutym:

Klub przygotowuje się do organizacji balu! Szykujemy niezapomniane wydarzenie dla członków klubu oraz wszystkich naszych przyjaciół i znajomych. Zapraszamy i Was! 

 

Przygotowanie zimowego kuligu pełenego niespodzianek.

W pierwszą sobotę lutego organizujemy dla naszych najmłodszych z rodzinami prawdziwy, zimowy kulig! Nie zabraknie na nim zabaw w śniegu, góralskich przyśpiewek, przepięknych widoków i oczywiście przysmaków: kiełbaski z ogniska, prawdziwego oscypka, pajdy ze smalcem i gorącej herbatki. 

 

Nie możemy również zapomnieć o owocnym spotkaniu z Prezesem Zarządu Berndorf Baderbau Sp. Z o. o.!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zakomunikować, że kolejny rok z rzędu będziemy współpracować z firmą Berndorf Baderbau – która jest wiodącym producentem instalacji basenowej od 1960 roku i posiada punkty sprzedaży w całej Europie! O takich sponsorach każdy marzy.

 

Styczeń to miesiąc pełen sukcesów i nowych wyzwań! Jesteśmy ogromnie dumni z Naszych Zawodników. Ten dynamiczny początek z pewnością zapowiada obiecujący rok, pełen osiągnięć i doświadczania nowych wyzwań!

SZCZYPIORNIAK BIELSKO
× Co możemy dla Ciebie zrobić?